MyndosDent

2018 yılında turizm cenneti olan Bodrum’da kurulan MyndosDent’de güler yüzlü ve rahat bir atmosferin ziyaretlerinizin doğal bir parçası olduğuna inanır,her hastanın özel olduğunu düşünürüz. Kliniğe ilk adımla başlayan bu süreçte önceliğimiz, hastalarımızın tüm gereksinmelerini anlamak ve böylece en iyi düzeyde tedavi sağlamaktır. Amacımız hastalarımıza bu tedavi yolculuğunda rahat ve stressiz bir ortamda tamamen kişisel bir hizmet sunmaktır.
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent

HEKİMLERİMİZ


DT. Tolgay GÜNGÖR

Diş Hekimi

1973 Zonguldak doğumlu olan Tolgay GÜNGÖR, 2001 yılında Hacettepe Diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra uzun yıllar İstanbul’da klinisyenlik yaptıktan sonra Bodrum’a yerleşme kararı almıştır. 2018 yılında kendi kliniğini açmaya karar vererek Myndosdent diş kliniğini kurmuştur. İngilizce ve Almanca konuşmaktadır.


DR. DT. Gül Çağlar

Diş Hekimi

1963 Eskişehir doğumlu olan Dr. Dt. Gül Çağlar, 1986 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş, mezuniyetinin ardından pedodonti anabilim dalında doktora yapmaya başlamış, ardından İstanbul'a taşınması nedeniyle doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlamıştır.

1991-2021 yılları arasında Dr. Dt. Tankut Gürsoy'la birlikte kurucusu olduğu İstanbul'da Dentan Özel Sağlık Hizmetleri'nde özellikle pedodonti, estetik dolgular ve kompozit laminateler alanında çalışarak Bodrum'a yerleşmesinin ardından Myndosdent ailesine katılmıştır.


DR. DT. Alihan Kızıklıoğlu

Diş Hekimi

1995 Afyonkarahisar doğumlu olan Alihan Kızıklıoğlu, 2019 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesinden mezun olmuştur. 3 yıl İzmir’de klinisyenlik yaptıktan sonra Bodrum’a taşınma kararı alarak MyndosDent ailesine katılmıştır. İngilizce konuşmaktadır.


DT. Dt. Evrim Öner

Diş Hekimi

1986 Mersin doğumlu olan Dt. Evrim Öner, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş, mezuniyetinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nden Restoratif Diş Hekimliği uzmanlığı almıştır. 3 sene İstanbul'da kliniklerde çalıştıktan sonra 2018'de Bodrum’a taşınarak burada diş hekimliğine devam etmiştir. 2023 yılında Myndosdent Diş Kliniği'nde çalışmaya başlamıştır. İngilizce bilmektedir.

Biz Sizi Arayalım

biz sizi arayalım | MyndosDent

BİZ SİZİ ARAYALIM

Doktorunuza Sorun

* En kısa sürede sizi arayacağız. Sağlıklı günler...