MyndosDent

2018 yılında turizm cenneti olan Bodrum’da kurulan MyndosDent’de güler yüzlü ve rahat bir atmosferin ziyaretlerinizin doğal bir parçası olduğuna inanır,her hastanın özel olduğunu düşünürüz. Kliniğe ilk adımla başlayan bu süreçte önceliğimiz, hastalarımızın tüm gereksinmelerini anlamak ve böylece en iyi düzeyde tedavi sağlamaktır. Amacımız hastalarımıza bu tedavi yolculuğunda rahat ve stressiz bir ortamda tamamen kişisel bir hizmet sunmaktır.
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent

HEKİMLERİMİZ


DT. Tolgay GÜNGÖR

Diş Hekimi

1973 Zonguldak doğumlu olan Tolgay GÜNGÖR, 2001 yılında Hacettepe Diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra uzun yıllar İstanbul’da klinisyenlik yaptıktan sonra Bodrum’a yerleşme kararı almıştır. 2018 yılında kendi kliniğini açmaya karar vererek Myndosdent diş kliniğini kurmuştur. İngilizce ve Almanca konuşmaktadır.


DT. Kubilay KARACA

Diş Hekimi

1985 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olan Kubilay KARACA, ilk görevine askerlik esnasında başlamış, sonrasında serbest olarak çalışmaya devam etmiştir. 1990 yılında Türkiye İstatistik Kurumu Kurum Tabipliğinde ilk diş hekimi olmuş ve ilk diş kliniğinin kurulmasını gerçekleştirmiştir. Emekli olduktan sonra mesleğine devam ederek çeşitli kliniklerde çalışmıştır. Bodrum’a yerleştikten sonra Tolgay Güngör’le beraber Myndosdent Diş kliniğini kurmuşlardır.


Dr. DT. M.CEM ÖZDEN

Diş Hekimi

İstanbul Diş hekimliği fakültesinden 2011 yılında mezun olan Cem ÖZDEN, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi bölümünde doktora yapmaya başlamıştır. 2017 yılında Miyofacial ağrı sendromu olan hastalarda derin ve yüzeyel kuru iğnelemenin tedavi etkinliğinin karşılaştırılması başlıklı tezini vererek doktorasını tamamlamış ve Dr. Dt. ünvanını almıştır. Doktora tezi Cranio (The Journal of Craniomandibular & Sleep Practice) adı dergide yayınlanmıştır. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayınlanan Özden, doktorasını bitirdikten sonra değişik kliniklerde çalışarak 2018 yılında Myndosdent ekibine katılmıştır.

Biz Sizi Arayalım

biz sizi arayalım | MyndosDent

BİZ SİZİ ARAYALIM

Doktorunuza Sorun

* En kısa sürede sizi arayacağız. Sağlıklı günler...