MyndosDent

2018 yılında turizm cenneti olan Bodrum’da kurulan MyndosDent’de güler yüzlü ve rahat bir atmosferin ziyaretlerinizin doğal bir parçası olduğuna inanır,her hastanın özel olduğunu düşünürüz. Kliniğe ilk adımla başlayan bu süreçte önceliğimiz, hastalarımızın tüm gereksinmelerini anlamak ve böylece en iyi düzeyde tedavi sağlamaktır. Amacımız hastalarımıza bu tedavi yolculuğunda rahat ve stressiz bir ortamda tamamen kişisel bir hizmet sunmaktır.
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent
MyndosDent

HEKİMLERİMİZ


DT. Tolgay GÜNGÖR

Diş Hekimi

1973 Zonguldak doğumlu olan Tolgay GÜNGÖR, 2001 yılında Hacettepe Diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra uzun yıllar İstanbul’da klinisyenlik yaptıktan sonra Bodrum’a yerleşme kararı almıştır. 2018 yılında kendi kliniğini açmaya karar vererek Myndosdent diş kliniğini kurmuştur. İngilizce ve Almanca konuşmaktadır.


Dr. DT. M.CEM ÖZDEN

Diş Hekimi

İstanbul Diş hekimliği fakültesinden 2011 yılında mezun olan Cem ÖZDEN, aynı yıl İstanbul Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi bölümünde doktora yapmaya başlamıştır. 2017 yılında Miyofacial ağrı sendromu olan hastalarda derin ve yüzeyel kuru iğnelemenin tedavi etkinliğinin karşılaştırılması başlıklı tezini vererek doktorasını tamamlamış ve Dr. Dt. ünvanını almıştır. Doktora tezi Cranio (The Journal of Craniomandibular & Sleep Practice) adı dergide yayınlanmıştır. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayınlanan Özden, doktorasını bitirdikten sonra değişik kliniklerde çalışarak 2018 yılında Myndosdent ekibine katılmıştır.


DT. Merve Nur İzmirli

Diş Hekimi

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2018 yılında mezun olan Merve Nur İzmirli, mezuniyet sonrası farklı kliniklerde klinisyen olarak çalışmıştır. 2017 yılında Norveç’te özel bir klinikte staj yapmış ve mezuniyetin ardından Amerika’da İngilizce dil eğitimi almıştır. 2020 yılında Myndosdent ekibine katılmıştır.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Doktorunuza Sorun

* En kısa sürede sizi arayacağız. Sağlıklı günler...

Gerekli önlemler alınarak uygulamalarımıza devam ediyoruz.

 • 📌 Kliniğimiz profesyonel bir şekilde dezenfe edilmektedir.
 • 📌 Düzenli olarak havalandırılmaktadır.
 • 📌 Sosyal mesafenin korunması adına randevu aralıklarımızı geniş tutmaktayız.
 • 📌Bekleme salonunda oluşabilecek yoğunluğu azaltmak adına kliniğimizin üst katında da hastalarımız için özel bir alan bulunmaktadır.
 • Hem kendinizin hem de toplumun sağlığını korumak adına kliniğimize gelecek olan hastalarımızdan ricamız;
 • 📌 Lütfen maske takınız.
 • 📌 Randevunuza tam saatinde ve yalnız geliniz.
 • Lütfen randevu alıp geliniz. Randevu ve bilgi için;
 • 📞 +90 252 313 11 98
 • WhatsApp: +90 552 313 11 98
 • 📱+90 552 313 11 98